Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

Chiny HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. Certyfikaty
Chiny HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7
HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.
Fabryka Warsztat Sprzęt do obróbki cieplnej Sprzęt do obróbki cieplnej Maszyna CNC Kucie montaż

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Afryka
Oceania
marki : OED
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 8000000-12000000
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%
Narzędzie górnicze BD firmy OED Machinery Grop od wielu lat zajmuje się opracowywaniem i produkcją górniczych prętów wiertniczych i wierteł, które tworzą sześć głównych produktów: narzędzia do wiercenia stożkowego, narzędzia do gwintowania, narzędzia do wiercenia obrotowego, narzędzia do żłobienia wielkopiecowego, Narzędzia wiertnicze DTH i narzędzia do wydobywania węgla. Możemy produkować wysokiej jakości prawie setki produktów, takich jak wiertło sześciokątne, pręt przedłużający, pręt Speed, pręt DTH, pręt wiertniczy wielkiego pieca i tak dalej, a także tuleje łączące adaptera trzpienia, bit guzik, bit dłuta, krzyżak, itp.

Nasze produkty mogą być szeroko stosowane w wielu podstawowych projektach energetycznych, takich jak eksploracja nowych gór, minerałów, hutnictwa, kolei, autostrady, infrastruktury wodnej i elektrycznej itp.

Nasz członek ma duże możliwości badania rozwijających się i zaawansowanych technologii produkcji. Przeszliśmy Międzynarodowy Certyfikat Systemu Wuality ISO9001, możemy zapewnić najwyższej jakości standardowe narzędzia wiertnicze, a także niestandardowe narzędzia wiertnicze.

Nasza firma handlowa , HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO., LTD., Ma ponad 20-letnie doświadczenie w eksporcie. Wyeksportowaliśmy produkty do wielu krajów. Zaufaj nam, że możemy zapewnić Ci niezawodną obsługę.

Po co nam ufać i jak kontrolować jakość?

Pozwól, że przedstawię naszą firmę.

Posiadamy trzy główne warsztaty, warsztat obróbki cieplnej, warsztat kucia i warsztat CNC.

Materiał jest bardzo ważny dla dobrego produktu. Posiadamy doskonały sprzęt do obróbki cieplnej do kontroli jakości materiału. Na każdą partię produktów wszyscy posiadamy certyfikaty materiałowe. Więc nawet jeśli masz jakieś specjalne wymagania materiałowe, mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nie wahaj się zapytać nas, jeśli masz jakieś pytania dotyczące materiału. Oto nasz sprzęt do obróbki cieplnej.

Bardzo ważna jest również tokarka i szlifierka. mamy zaawansowane maszyny CNC i wykwalifikowanych pracowników, aby utrzymać stabilną jakość.

Podczas produkcji mamy inżyniera, który sprawdza wymiary. Nasi pracownicy są dobrze przeszkoleni i będą przeprowadzać kontrolę produktów po obróbce.

Do końcowej kontroli sprawdzimy wymiary jeden po drugim, aby upewnić się, że jakość jest kwalifikowana. Raport z inspekcji zostanie wysłany przed wysyłką, jeśli zamówiłeś nasze produkty.

Dostarczyliśmy wiele rozwiązań dla różnych klientów.

Na przykład:

Nasz klient w Norwegii. Wymagały specjalnego otworu wiertła, aby pasował do ich konkretnego wiertła.

Nasz klient w Korei. Zmieniliśmy materiał ich spódnicy i węglika, aby zmniejszyć zużycie wiertła.

Nasz klient w Chile, dostarczyliśmy różną długość pręta wiertniczego zgodnie z ich wymaganiami.

Nasz klient w Południowej Afryce, nowa konstrukcja wiertła do gwintów została wysłana zgodnie z ich zastosowaniem.

.

.

.

Oprócz zwykłych produktów, jesteśmy w stanie zaprojektować niestandardowe produkty spełniające wymagania naszych klientów. W przypadku różnych aplikacji rozwiązanie jest również inne. Prześlij nam swoje wymaganie i podanie, a my zapewnimy najlepsze rozwiązanie.

Jakość jest zawsze najważniejsza. Nasza cena może nie być najtańsza, ale postaramy się zapewnić Ci satysfakcjonującą obsługę i jakość.

Oddanie i skupienie czyni nas profesjonalistami. Czekamy na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Mrs. Casery Xie

Faks: 86-731-28896226

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)